Dni Kariery® na UE Katowice

Dni Kariery® to największe targi pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów w 9 miastach w Polsce. Co roku bierze w nich udział około 43 000 studentów oraz około 430 wystawców. Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Tegoroczne Dni Kariery® odbyły się 2 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Podczas dnia targowego będziesz studenci i absolwenci mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, poznać ich oferty, skonsultować swoje CV, porozmawiać ze specjalistami w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz odpocząć i na spokojnie przejrzeć oferty pracy w Strefie Relaksu.

Więcej informacji na www.dnikariery.pl

Organizatorem wydarzenia jest organizacja studencka AIESEC - globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 70 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do ponad 122 krajów. Wydarzenie w Katowicach organizowane jest przez AIESEC Komitet Lokalny Katowice Uniwersytet Ekonomiczny.