Przejdź do menu Przejdź do treści

Dobra passa naszych pływaków trwa!

Podczas I Edycji Akademickich Mistrzostw Śląska, która odbyła się 13 stycznia w Pałacu Młodzieży, reprezentanci Uniwersytetu Ekonomicznego po raz kolejny stanęli na najwyższym stopniu podium.

Dwa złote medale w konkurencjach: 100m i 50m stylem klasycznym wywalczył niedawny półfinalista Mistrzostw Europy – Krzysztof Tokarski. W konkurencji 50m stylem grzbietowym brązowy medal zdobył Maciej Huzarewicz. W zaciętej rywalizacji sztafety 4x50m stylem zmiennym, nasza sztafeta w składzie: M. Huzarewicz, K. Tokarski, J. Wojtowicz i W. Kochański, zajęła II miejsce zdobywając kolejny srebrny medal. W klasyfikacji generalnej mężczyźni uplasowali się na II miejscu (tuż za AWF Katowice), a kobiety na IV miejscu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom - trzymamy kciuki za następne sukcesy podczas zbliżającej się II Edycji w Raciborzu!