Dzień otwarty z OVB

Jeżeli chcesz pogłębić wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu negocjacji w biznesie, koniecznie weź udział w darmowych, certyfikowanych warsztatach Koła Naukowego HRD oraz OVB Allidinaz Polska Spółka Finansowa.


Już w czwartek 30 maja, odbędą się warsztaty, podczas których dowiesz się czym tak naprawdę są negocjacje biznesowe oraz jak je dobrze i skutecznie przeprowadzać w praktyce. Tajnikami z tego zakresu podzielą się eksperci, współpracujący z europejskim przedsiębiorstwem doradztwa i pośrednictwa finansowo-majątkowego OVB Allifinanz Polska Spółka Finansowa - Karol Ślęzok i Adam Kowol.

Plan wydarzenia:

  • 9.00 godz. – prelekcja o negocjacjach w biznesie – poprowadzi ją Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem” oraz Studenckie Koło Naukowe Human Resource Development – 3/15@
  • 9.30 godz. – warsztaty "Negocjacje z OVB” – poprowadzą Karol Ślęzok i Adam Kowol z OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa – 3/15@
  • 11.00 godz. – wizyta studyjna w siedzibie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa w Katowicach.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, na warsztaty należy się uprzednio zapisać wypełniając formularz zgłoszeniowy. Dla najaktywniejszych uczestników prelekcji przewidziane są nagrody!

Więcej informacji znajdziesz na Facebooku.