Dzisiaj Katowice, jutro Wall Street!

Studiujesz w Katowicach i słyszałeś o Wall Street? Mamy coś dla Ciebie! Rozpoczynamy rekrutację do Studenckiego Forum Business Center Club - jednej z największych organizacji studenckich w Polsce, której celem jest rozbudzenie ducha przedsiębiorczości studentów.

Studia to niekoniecznie dyplom i kilka lat spędzonych na wykładach i imprezach. Co chcesz w tym czasie zyskać? ️

Ten okres możesz poświęcić na wykłady, znajomych z wydziału i kilka dobrych imprez. Możesz też pójść o krok dalej - przeżyć i nauczyć się więcej. Odkryć w sobie potencjał i talenty, o których wcześniej nie miałeś pojęcia. Poznać ludzi, których nie znajdziesz na swoim wydziale, w tym światowej sławy prelegentów i przedsiębiorców. Samodzielnie organizować projekty i brać udział w eventach, niedostępnych dla przeciętnych studentów. W tym czasie możesz odnaleźć swoją pasję, a nawet powołanie. Wystarczy, że zaczniesz działać!

Z dumą rozpoczynamy rekrutację do Studenckiego Forum Business Center Club - jednej z największych organizacji studenckich w Polsce.

W Studenckim Forum dowiesz się jak:

• organizować eventy,
  • zarządzać projektami od a do z,
  • pozyskać atrakcyjnych partnerów,
  • współpracować barterowo,
  • przeprowadzać kampanie reklamowe,
  • pracować w zespole;

Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj! Dlatego wypełnij poniższy formularz i czekaj na nasz telefon.

Co daje działalność w Studenckim Forum?

• przyjaźnie na długie lata z ludźmi z całej Polski,
  • współpracę z przedsiębiorcami,
  • naukę praktycznych umiejętności,
  • udział w zamkniętych szkoleniach oraz seminariach organizowanych przez Business Centre Club,
  • udział w prestiżowych ogólnopolskich wydarzeniach, takich jak Wielka Gala Polskiego Biznesu.

Gotow rozwinąć skrzydła? Zapraszamy na nasz stand na Uczelni oraz do kontaktu przez Facebook!

Do zobaczenia!