II edycja wykładów ekspertów

W ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”, odbędzie się seria wykładów eksperckich. Zapraszamy!

• 20 listopada br., o godz. 11.45.– 13.15. w Aula S (N) - odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt.: "Rynek Forex i jego funkcjonowanie", który poprowadzi Artem Mazur - specjalista w zakresie inwestowania na rynku Forex.

Wykład skierowany jest przede wszystkim do studentów I stopnia na kierunku Ekonomia semestrów (III, V).

• 21 listopada br., o godz. 10.00.– 11.30. w Sali 142 N - odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt.: "Wpływ globalnych trendów na procesy logistyczne – studium przypadku”, który poprowadzi Teodor Kula - Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menendżerów Logistyki.

Wykład skierowany jest przede wszystkim do studentów I stopnia na kierunku Logistyka semestrów (V, VII).

• 27 listopada br., o godz. 08.00.– 09.30. w Sali 333 A - odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt.: "Analiza danych filarem nowoczesnej bankowości.”, który poprowadzi dr Michał Miłek.

Wykład skierowany jest przede wszystkim do studentów I stopnia na kierunku Analiza gospodarcza semestrów (III, V).

• 27 listopada br., o godz. 10.00.– 11.30. w Sali 335 A - odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt.: "Intelligent Automation - Strategia i praktyka wdrożenia roBOTów w organizacji”, który poprowadzi Jacek Tokarz - Dyrektor SSC w Rockwell Automation Sp. z o.o.

Wykład skierowany jest przede wszystkim do studentów I stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość semestrów (III, V).