III Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych (IX Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych). Celem konferencji jest prezentacja wyników badań prowadzonych przez studentów działających w studenckich kołach naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń między studentami.

Sesja ma charakter interdyscyplinarny i prowadzona będzie w 6. sekcjach tematycznych:

1. Sekcja Architektury i Budownictwa
  2. Sekcja Chemiczna
  3. Sekcja Ekonomiczna
  4. Sekcja Roślinna
  5. Sekcja Techniczna
  6. Sekcja Zwierzęca

Termin rejestracji i przesyłania zgłoszeń: 15 październik 2017 r.

Rejestracja elektroniczna uruchomiona zostanie pod koniec czerwca. Jedno Studenckie Koło Naukowe może zgłosić łącznie nie więcej niż 3 prace. Prezentowane przez studentów prace będą oceniane przez Komisje Konkursowe.

Opłata konferencyjna wynosi 220 zł i obejmuje: materiały konferencyjne, obiad pierwszego dnia konferencji, oraz uczestnictwo w imprezach towarzyszących.

Szczegóły dotyczące prawidłowej rejestracji (zgłoszenia) oraz strona do logowania