Inauguracyjne spotkanie SKNR "Rachmistrz"

24 października odbędzie się inauguracyjne spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości "Rachmistrz" a w ramach spotkania również nabór dla nowych, chętnych i prężnych studentów.

Zapraszamy już we wtorek, 24 października 2017 r. o godzinie 16:30 do sali 5/15@ (dla nowych Studentów to ten najlepszy i najnowocześniejszy budynek Uniwersytetu Ekonomicznego, czyli CNTI).

Wówczas odbędzie się spotkanie inauguracyjne Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości "Rachmistrz".

Specjalnie dla WAS spotkanie to rozpocznie się szkoleniem przeprowadzonym przez współpracującą z SKNR "Rachmistrz" firmę UHY ECA w ramach projektu "Spotkania z praktykiem", a następnie nowi członkowie będą mogli zapoznać się z działalnością SKNR "Rachmistrz" oraz zapoznamy Was z ambitnymi planami na najbliższy rok akademicki.

Serdecznie zapraszamy, przyjdźcie i przekonajcie się jak z Nami jest!