Interdyscyplinarne Warsztaty Projektowe

Zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach: Ekonomia, Logistyka, Logistyka Inżynierska, Analityka gospodarcza, Finanse i Rachunkowość do udziału w warsztatach interdyscyplinarnych w celu podniesienia kompetencji w ramach projektu PO WER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".

warsztaty

Uniwersytet Ekonomiczny wraz z Amazon zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach, które będą kształtowały interdyscyplinarne kompetencje w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Formą warsztatów będzie rozwiązywanie problemu biznesowego zawierającego realne problemy występujące w przedsiębiorstwach.

Odbędą się interdyscyplinarne warsztaty podczas których studenci zdobędą wiedzę z zakresu zarządzania strategicznego, optymalizacji procesów i kosztów, market reaserch oraz planowania przepływu towaru.

Pracując w zespole projektowym zmierzą się z realnymi wyzwaniami biznesowymi, a wspierani przez mentorów Amazon wzmocnią swoją pewność siebie oraz nauczą się skutecznie korzystać z najpopularniejszych narzędzi analizy danych takich jak MS Excel.

Warsztaty będą też okazją aby sprawdzić się również ze znajomości Business English.

Działania te będą realizowane pod nadzorem opiekunów, którzy merytorycznie będą pomagali w rozwiązywaniu casu.

Warsztaty nie będą kolidowały z zajęciami i sesją (odbywać się będą w wybrane wtorki).

Przewidzieliśmy 30 godzin (maksymalnie 6 spotkań) na realizację tego zadania dla 10 osób.

Planowany czas realizacji grudzień – czerwiec.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WARSZTATAMI PROJEKTOWYMI:

Krok 1. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy.

Krok 2. Dostarcz komplet dokumentów do Biurze Współpracy z Gospodarką i Absolwentami (RWG):

Budynek REKTORATU

pok. 1/15 - 1/18
e-mail: bwgia.projekt@ue.katowice.pl

Godziny otwarcia Biura RWG.

Komplet dokumentów do pobrania:

1. Deklaracja uczestnictwa w projekcie
  2. Karta uczestnika projektu
  3. Oświadczenie uczestnika
  4. Ksero ubezpieczenia NNW

Krok 3. Informację o poszczególnych etapach uczestnictwa w projekcie będziesz otrzymywać mailowo.

Zapraszamy!