Interdyscyplinarne warsztaty projektowe

Rusza pierwsza edycja interdyscyplinarnych warsztatów projektowych dla studentów w ramach projektu "Power-Kompetencje".

Warsztaty przeznaczone są dla studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunkach:

• Ekonomia,
  • Logistyka (Wydział Zarządzania),
  • Logistyka (Wydział Ekonomii),
  • Analityka gospodarcza,
  • oraz Finanse i Rachunkowość.

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, które będą kształtowały interdyscyplinarne kompetencje w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Formą warsztatów będzie rozwiązywanie problemu biznesowego zawierającego realne problemy występujące w przedsiębiorstwach. Działania te będą realizowane pod nadzorem opiekunów, którzy merytorycznie będą pomagali w rozwiązywaniu casu. Warsztaty zostaną zakończone podsumowaniem prezentującym minimum dwa podejścia do rozwiązania danej problematyki zawartej w casie. Rozpoczęcie planowane jest na koniec marca. Warsztaty nie będą kolidowały z zajęciami i sesją (odbywać się będą w wybrane wtorki).

Przewidzieliśmy 30 godzin na realizację tego zadania dla 10 osób.

Planowany czas realizacji marzec - czerwiec 2019 r.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WARSZTATAMI PROJEKTOWYMI

Krok 1.

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy.

Krok 2.

Dostarcz komplet dokumentów do Biurze Współpracy z Gospodarką i Absolwentami (RWG):

UWAGA!!! Nowa siedziba RWG

Budynek REKTORATU

pok. 1/15 - 1/18
e-mail: bwgia.projekt@ue.katowice.pl

Godziny otwarcia Biura

Komplet dokumentów do pobrania:

1. Deklaracja uczestnictwa w projekcie

2. Karta uczestnika projektu

3. Oświadczenie uczestnika

Krok 3.

Informację o poszczególnych etapach uczestnictwa w projekcie będziesz otrzymywać za pośrednictwem e-mail.