Internetowe Rewolucje z Google

Przyjdź na bezpłatne szkolenie na UE Katowice i odbierz certyfikat Google. Szukasz nowych możliwości?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie Internetowych Rewolucji od Google, dzięki któremu wystartujesz swoją karierę zawodową.

Podczas całodniowego szkolenia, podzielonego na dwugodzinne bloki, rozwiniesz swoje umiejętności internetowe - obecnie niezbędne na rynku pracy. Zdobędziesz podstawową wiedzę z zakresu marketingu internetowego, reklamy mobilnej oraz mediów społecznościowych, a także zyskasz możliwość bezpośredniej rozmowy z ekspertami.

Google będzie na UE Katowice 21 listopada w Auli CNTI ze szkoleniami:

• Możliwości pracy w marketingu online w godz. 9-9.45
  • Obecność w sieci i reklama online w godz. 9.45-11.45
  • E-commerce i kampanie eksportowe w godz. 11.45-13.45
  • Multiscreen i nie tylko w godz. 14.45-16.45

Możesz wybrać interesujące Cię szkolenie lub spędzić z nami cały dzień i po zdaniu egzaminu uzyskać certyfikat od Google i IAB Europe, który wyróżni Twoje CV na tle innych. Zarejestruj się na szkolenie na g.co/WydarzeniaInternetowychRewolucji.

Jeśli nie możesz pojawić się na na miejscu, zapraszamy Cię do skorzystania z kursu Internetowych Rewolucji na naszej platformie pod adresem g.co/InternetoweRewolucjeDlaStudenta.

Przypominamy, że w poprzedniej edycji Studenci UE Katowice zwyciężyli w Rankingu Uczelni Internetowych Rewolucji - najwyższy odsetek obecnych studentów uzyskał certyfikat od Google i IAB Europe. Szczegóły

Do zobaczenia!