Jak pogodzić interesy pracownika i pracodawcy?

Otaczająca nas rzeczywistość gospodarcza zmienia się, a zrozumienie zachodzących w niej procesów jest istotne dla sprawniejszego poruszania się we współczesnym świecie w roli przedsiębiorcy, jak i pracownika. Dlatego już 7 listopada będziecie mieli okazję poznać odpowiedzi na wiele pytań związanych z tą tematyką! Zapraszamy.

• Jak gospodarka wygląda z perspektywy przedsiębiorców i pracodawców?
  • Z jakimi codziennymi i nie tylko wyzwaniami radzą sobie przedsiębiorcy?
  • Jakie możliwości przynosi rzeczywistość gospodarcza?

Na te i szereg innych pytań odpowiedzi szukać będą eksperci w debacie "O przedsiębiorczości na rynku pracownika – jak pogodzić ze sobą interesy pracownika i pracodawcy?" organizowanej przez Klub Jagielloński w Katowicach, Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Studenckie Forum Business Centre Club.

Po debacie będzie czas na poznanie członków oraz działalność organizacji oraz zadanie indywidualnych pytań! Wydarzenie odbędzie się w czwartek 7 listopada br. roku o godz. 14.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (CNTI, Aula @).