Juwenalia Śląskie 2018

Korowód studencki, imprezy, Coma, Małpa, Nocny Kochanek i wiele, wiele innych atrakcji. Za nami Juwenalia Śląskie 2018, czyli tydzień w którym studenci przejmowali miasto!


Dzięki współpracy największych śląskich uczelni powstaje jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez roku. Juwenalia Śląskie są corocznym świętem studentów łączącym w sobie elementy plenerowego festiwalu. W wydarzeniach bierze udział ok 50 tys. osób. 

Tradycyjnie Juwenalia Śląskie rozpoczęliśmy "Wielkim korowodem studenckim", który wyruszył spod Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a skończyliśmy licznymi koncertami plenerowymi. Zobacz galerię zdjęć na Facebooku

Przez cały tydzień studenci mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji, zabaw i imprez oraz przede wszystkim podróżować po gatunkach muzycznych przy udziale największych polskich gwiazd.  

Zobacz relację na FB

Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia a rok!

Partnerem wydarzenia jak co roku jest UE Katowice.

Życzenia udanych Juwenaliów i korowodu Superbohaterów składały władze uczelni oraz Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji Sławomir Smyczek. 


10 maja bawiliśmy się na Juwenaliach Rybnickich 2018! Tak, jak w przypadku Juwenaliów Śląskich w programie znalazło się oficjalne odebranie kluczy do miasta przez studentów, imprezy studenckie, a także plenerowe koncerty na których wystąpili m.in. Bas Tajpan & Bob One i TEDE. Więcej informacji