Kierunek Sukces vol.3, czyli jak napisać perfekcyjne CV

Już 12 grudnia 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się szkolenie z cyklu "Kierunek Sukces!" - najnowszej inicjatywy Forum Młodych RIG w Katowicach pod hasłem "Jak aplikować? Dokumenty aplikacyjne w praktyce".

Wydarzenie o charakterze praktycznym zgromadzi młodzież licealną, studentów i absolwentów, którzy w praktyce dowiedzą się, jak napisać idealne CV oraz list motywacyjny i jak brak doświadczenia zmienić w zaletę. Szkolenie poprowadzi Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Warsztat będzie opierał się na case study poszczególnych przypadków oraz pracy w grupie.

Spotkanie ma na celu przybliżenie młodym ludziom perspektyw zawodowych i sposobów kształtowania własnej kariery. Pomysłodawcy za cel przedsięwzięcia stawiają sobie przekazanie młodzieży licealnej, studentom oraz absolwentom kompleksowej wiedzy na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy, a także rozwój kompetencji i umiejętności potrzebnych w budowaniu swojej pozycji zawodowej.

Organizatorem jest Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach - Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby. Jest organizacją non-profit, działającą w oparciu o finansowanie sponsorów i bezinteresowną współpracę ludzie ze świata kultury, nauki i biznesu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie www.

Ze względu na praktyczny charakter spotkania ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji dostępnych jest także na: