KN "Meritum" spotkanie inauguracyjne

Koło Naukowe Marketingu "Meritum", zamiłowane zdobywaniem wiedzy z zakresu wszelkich dziedzin nauki powiązanych z rynkiem i marketingiem zaprasza na inauguracyjne spotkanie, które odbędzie się 23 października br. (środa) o godz. 13.30 w sali 226 A.

Celem Koła jest:

• zdobywanie wiedzy merytorycznej i praktycznej z wszelkich dziedzin nauki i życia powiązanych z rynkiem i marketingiem,
  • rozwój zdolności menedżerskich, doskonalenie umiejętności pracy zespołowej,
  • popularyzacja marketingu wśród studentów Uniwersytetu Ekonomicznego i integracja środowiska studenckiego zainteresowanego problematyką rynku i marketingu,
  • organizacja konferencji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych z udziałem praktyków gospodarczych,k
  • prowadzenie projektów badawczych i badań marketingowych, zarówno w charakterze samokształceniowym, jak i współpracy z praktyką.

Program spotkania inauguracyjnego obejmuje:

• wybór Zarządu Koła,
  • ustalenie strategii i planu działań na rok akademicki 2019/2020.

Koło jest m.in. pomysłodawcą i organizatorem Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. Nowe media i technologie w komunikacji marketingowej (dotychczas odbyło się już 6 edycji konferencji).

Serdecznie zapraszamy!