Koło Naukowe Ekonomia Sportu na konferencji w Krakowie

25 kwietnia br. studenci i opiekun Koła Naukowego Ekonomia Sportu działającego przy Katedrze Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wzięli udział w V Konferencji "Młodzi o sporcie – Sportowe projekty: od pomysłu do realizacji".

Konferencja odbyła się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a za jej organizację odpowiadało Koło Naukowe Managerów Sportu UJ funkcjonujące przy Instytucie Przedsiębiorczości UJ. Podczas konferencji uczestnicy wysłuchali interesujących referatów dotyczących różnych obszarów współczesnego sportu, które wygłosili praktycy i menedżerowie.

Udział w konferencji był dobrą okazją do wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń pomiędzy Kołami Naukowymi. Obie strony zadeklarowały chęć podjęcia wzajemnej współpracy. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie prof. Małgorzacie Bednarczyk oraz dr hab. inż. Ewie Wszendybył-Skulskiej.

Opiekunem Koła Naukowego Ekonomia Sportu jest dr Artur Grabowski.