Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" zaprasza

Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" zaprasza na inauguracyjne spotkanie, które odbędzie się 23 października br. o godz. 16.00 w sali 332 A.

Studenci, którzy pragną być inicjatorami i współzałożycielami tej inicjatywy naukowej na temat współczesnego rynku sportu, ekonomicznych aspektów funkcjonowania podmiotów na rynku sportu, zaproszeni są na spotkanie, którego program obejmuje:

• wybór Zarządu Koła,
  • ustalenie strategii i planu działań na rok akademicki 2019/2020.

Celem Koła jest:

• integracja środowiska studenckiego zainteresowanego ekonomią sportu,
  • umożliwienie jego członkom rozwijania i pogłębiania wiedzy z zakresu ekonomii sportu,
  • rozwój aktywności naukowej i społecznej członków oraz doskonalenie umiejętności organizacyjnych i pracy zespołowej,
  • udział w wydarzeniach z różnych dyscyplin sportu, jakie odbywają się na obszarze województwa śląskiego,
  • współpraca z klubami i stowarzyszeniami sportowymi oraz organizacjami w kraju i za granicą zajmującymi się ekonomią sportu,
  • organizacja warsztatów i paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów z rynku sportu.

Koło rozpoczyna swój trzeci rok działalności i jest organizatorem m.in. debat o współczesnym rynku sportu, które odbywają się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Serdecznie zapraszamy!