Koncert charytatywny dla naszego studenta

W niedzielę 29 września br. o godz. 17:00 odbędzie się charytatywny Koncert dla Kuby Kalisza, studenta naszej Alma Mater, który na początku roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Wstęp wolny.

Koncert w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Chóru Parafialnego A'vista odbędzie się w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Murckach, dzielnicy Katowic, przy ul. Solskiego 2.

Zostanie poprzedzony Mszą św. w intencji Kuby i jego rodziny, która rozpocznie się o godz. 16:00.

W czasie koncertu Parafia umożliwi złożenie ofiary materialnej na dalsze leczenie i rehabilitację.

Wsparcia udzielić można przekazując darowiznę na konto Fundacji Światło oraz za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.