Konferencja Doktorantów w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Doktorantów Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego pt.: "Gospodarka 4.0. Wyzwania wobec przemysłu i usług". Konferencja odbędzie się 7 czerwca 2018 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w Szczecinie (ul. Cukrowa 8, sala 010).

Do udziału w Konferencji szczególnie zapraszamy Doktorantów, którzy będą mieli możliwość wystąpienia lub zabrania głosu w dyskusji oraz opublikowania artykułów (po otrzymaniu pozytywnych recenzji). Artykuły zostaną opublikowane w czasopiśmie Europa Regionum (7 pkt - MNiSW).

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji dostępne są na stronie internetowej.

W razie dodatkowych pytań, dotyczących organizowanej Konferencji, zachęcamy do kontaktu:

Udział w konferencji jest darmowy.