Konferencja ECONFTOUR 2020 na UE Katowice

Koło Naukowe Turystyki "KoNTiki" serdecznie zaprasza na IV Ogólnopolską Studencko- Doktorancką Konferencję Naukową Turystyki ECONFTOUR 2020, która odbędzie się w naszym Uniwersytecie w dniach 23-24 kwietnia 2020 roku.

Konferencja ECONFTOUR to wspólna inicjatywa Koła "KoNTiki" oraz Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji InvenTur z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Studenckiego Centrum Badań Turystycznych EXPLORERS z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Studenckiego Koła Naukowego Turystyki z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W przyszłym roku to właśnie Katowice będą gościły pełnych pasji do nauki i świata studentów oraz doktorantów. Wymiana poglądów i autorskich badań związanych z szeroko pojętą gospodarką turystyczną zapewnia sporą motywację do dalszych działań w rozwoju swojej kariery naukowo-badawczej, co pokazały poprzednie edycje Konferencji, cieszące się dużym zainteresowaniem.

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dr hab. Roberta Tomanka, prof. UE.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w kwietniu!

Strona konferencji

Wydarzenie na Facebooku