Konferencja ECONFTOUR2019

Od 11 do 13 kwietnia 2019 roku w Poznaniu odbywać się będzie konferencja ECONFTOUR – III Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki. Na wydarzenie serdecznie zaprasza Koło Naukowe Turystyki "KoNTiki" działające przy Katedrze Zarządzania Marketingowego i Turystyki naszego Uniwersytetu.

Celem Konferencji ECONFTOUR jest dyskusja na temat zagadnień związanych z szeroko rozumianą problematyką współczesnej turystyki oraz integracja środowiska studenckiego i doktoranckiego. Uczestnictwo w przyszłorocznej edycji Konferencji daje możliwość nie tylko przedstawienia wyników swoich badań i ich publikacji w monografii, ale również zwiedzenia Poznania i udziału w praktycznych warsztatach żeglarskich na Jeziorze Kierskim.

Konferencja ECONFTOUR to wspólne przedsięwzięcie kół naukowych turystyki działających na uniwersytetach ekonomicznych w Polsce, w tym działającego na naszym Uniwersytecie Koła Naukowego Turystyki "KoNTiki". Organizatorem przyszłorocznej edycji jest Studenckie Centrum Badań Turystycznych EXPLORERS działające przy Katedrze Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.