Konkurs Kół Naukowych KoKoN 2018

Wszystkich studentów działających w kołach naukowych zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie KoKoN dla studentów polskich uczelni technicznych. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 października 2018 r.

Ogólnopolski konkurs KoKoN skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych. Ideą konkursu jest rozwój aktywności naukowej i społecznej wraz z integracją środowiska studenckiego, propagowaniem działalności naukowej oraz budowanie dialogu pomiędzy uczelniami technicznymi w Polsce i firmami zewnętrznymi. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu KoKoN jest Forum Uczelni Technicznych.

W ramach Konkursu można zgłosić projekt w następujących 5 kategoriach:

• Projekt inżynierski
  • Konferencja
  • Badania naukowe
  • Innowacja i nowe technologie
  • It
  • Nagroda internautów

Decyzje dotyczące wyboru zwycięskich prac podejmuje Kapituła Konkursu składająca się z Prezydium, Komisji Rewizyjnej Forum Uczelni Technicznych i laureatów poprzedniej edycji Konkursu.

W kategorii "Nagroda internautów" zwycięzcę wyłonią internauci poprzez głosowanie elektroniczne.

Zgłoszenia trwają do 5 października 2018 r.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 27 października 2018 r. w Warszawie.

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w konkursie!

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy