Konkurs Młodych Mistrzów

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim międzyuczelnianym Konkursie Młodych Mistrzów, organizowanym przez Radę Programową Forum Teleinformatyki. Konkurs jest przeznaczony dla studentów studiów I, II i III stopnia prezentujących własne koncepcje informatyczne, własne programy lub praktyczne zastosowania w przemyśle informatycznym.

Mile widziane są zgłoszenia pasjonatów informatyki z kierunków nieinformatycznych, np. członków kół naukowych, szczególnie gdy dotyczą one konkretnych zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia.

Przedstawiane prace mogą (ale nie muszą) być efektem prac dyplomowych, niekoniecznie już zakończonych. Prace mogą być zespołowe. Tematy wiodące Konkursu, którymi są ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa i cyfrowa modernizacja Polski, są traktowane bardzo szeroko i stanowią raczej sugestię dla uczestników.

Więcej informacji w załączonych plikach oraz na stronie.