Konkurs na artykuł do XXVII wydania Magazynu Deal

Interesujesz się nowymi technologiami, a ekonomia i biznes nie mają przed tobą tajemnic? Twoje ambitne cele i niezwykłe pragnienia wyróżniają cię na tle innych? Podziel się swoją wiedzą!

Deal to ogólnopolski magazyn poruszający tematykę ekonomiczno-biznesową. Każde kolejne wydanie jest jedyne w swoim rodzaju i cieszy się renomą wśród studentów, wykładowców oraz pracodawców z największych polskich miast. Naszymi partnerami są liderzy sektora finansowego, a sam magazyn jest tworzony i wydawany wyłącznie przez studentów.

W XXVII wydaniu magazynu możesz opublikować swoją pracę w jednym z 5 działów:

• Felieton,
  • Warto wiedzieć,
  • Twoje inwestycje,
  • Twoja kariera,
  • Makroekonomia.

Oprócz tradycyjnego tekstu możesz również z pomocą wykładowcy stworzyć artykuł recenzowany.

Przy wysyłaniu publikacji pamiętaj o bibliografii.

Twój artykuł może zostać opublikowany w najbliższym wydaniu magazynu. Staniesz się jedną z wyjątkowych osób, które zdobyły dodatkowe punkty do stypendium naukowego, zyskasz rozpoznawalność i uznanie w środowisku biznesowym, co na pewno wzbogaci Twoje CV.

Pracę należy wysłać do 6 lipca na adres artykul@magazyndeal.pl.

Więcej szczegółów znajduje się na Facebooku.