Konkurs na najlepszą pracę z zakresu MSG

Rozpoczyna się już VI edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę licencjacką oraz magisterską z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych.

Do konkursu można zgłaszać prace w języku polskim i w języku angielskim, obronione w roku akademickim poprzedzającym aktualną edycję konkursu, tj. w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r.

Zapraszamy promotorów, studentów i absolwentów do zgłaszania prac dyplomowych o wskazanej tematyce na adres mailowy: katarzyna.czech@uekat.pl do dnia 20 listopada br.

VI edycja konkursu została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, natomiast koordynatorem Konkursu z ramienia naszej uczelni jest dr Katarzyna Czech z Katedry Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych.

W ubiegłorocznej edycji Konkursu laureatką I miejsca w kategorii prac magisterskich została absolwentka UE Katowice - Monika Wiercińska!

Więcej informacji na stronie www.