Konkurs na najlepszą pracę z zakresu zamówień publicznych

Urząd Zamówień Publicznych, Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu zamówień publicznych. Autor najlepszej pracy otrzyma aż 5 tys. złotych.

W przedsięwzięciu mogą wziąć udział absolwenci uczelni krajowych i zagranicznych, którzy obronili swoje prace magisterskie w ciągu dwóch lat poprzedzających rok organizacji konkursu.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 30 września 2018 r. włącznie.

Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przedłożyć życiorys autora pracy, zaświadczenie z uczelni o złożeniu i obronie przesyłanej pracy oraz opinię recenzenta i promotora. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie Katedry Polityki Gospodarczej UJ.

Prace laureatów i wyróżnienia zostaną wyłonione przez Kapitułę Konkursu, a wyniki zostaną ogłoszone w drugiej połowie listopada 2018 r. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne od 2 000 do 5 000 złotych.