Kto "Zostanie rachMISTRZEM"?

Już 6 listopada w murach naszej Uczelni odbędzie się 3. edycja Olimpiady "Zostań Rachmistrzem" skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego Śląska dla których rachunkowość finansowa zdaje się nie mieć tajemnic!

Inicjatorem oraz organizatorem tego wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz", działające przy Katedrze Rachunkowości, ze wsparciem naukowym i organizacyjnym dr Magdaleny Wójcik-Jurkiewicz. Olimpiada corocznie gromadzi dwuosobowe zespoły uczniów, które muszą zmierzyć się z dwoma zadaniami z zakresu rachunkowości finansowej przygotowanymi przez członków Koła: test jednokrotnego wyboru oraz zadanie sytuacyjne.

W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć aż 54 drużyny wraz ze swoimi nauczycielami - Profesorami! Dla uczestników przygotowaliśmy także krótki wykład merytoryczny, który poprowadzi firma PwC SDC.

Liczymy na wiele emocji i dobre owoce tego wydarzenia.