Medal dla naszych badmintonistów na Akademickich Mistrzostwach Polski

Badmintoniści KU AZS UE Katowice dzięki dobremu występowi w Półfinale "B" Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie w Opolu, zapewnili sobie trzecie miejsce w klasyfikacji uczelni społeczno – przyrodniczych. Decydującym okazał się mecz z Uniwersytet Ekonomicznym we Wrocławiu, w którym zawodnicy UE Katowice wygrali 5:2!

To kolejny dobry turniej naszych badmintonistów. Już w maju będą mieli okazję bronić drugiego miejsca, które zajmują po pierwszej edycji Akademickich Mistrzostwach Śląska, ustępując jedynie Politechnice Śląskiej.

Drużyna UE Katowice wystąpiła w składzie: Agata Haber, Jowita Piętka, Marta Zygmunt, Dorota Urbańczyk, Aneta Wrzesińska, Maciej Goryl, Jakub Kania, Krzysztof Adaśko, Sebastian Ganczarczyk oraz Kajetan Suchecki - kapitan zespołu.

Opiekunem sekcji jest mgr Renata Szymczyk.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w Mistrzostwach Śląska!