Przejdź do menu Przejdź do treści

Medale dla naszych pływaków

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach podczas II rzutu Akademickich Mistrzostw Śląska w Pływaniu odnieśli kolejne sukcesy.

Tradycyjnie nie zawiedli zawodnicy sekcji pływackiej, którzy po II Edycji AMŚL wrócili z Raciborza z medalami. Monika Kisiel zdobyła dwa złote medale na dystansach 100m i 50m stylem grzbietowym. Paweł Ulik również zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem grzbietowym. Sztafeta kobiet 4x50m stylem zmiennym w składzie Monika Kisiel, Ewa Cuber, Agata Kurasiewicz i Anna Kowalcze wywalczyła medalowe III miejsce. W klasyfikacji generalnej pływaczki zajmują wysoką II pozycję zaraz za zawodniczkami Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a pływacy plasują się na miejscu III.