"Menedżer emocji - inteligencja emocjonalna w biznesie" - fotorelacja

25 września br. Tomasz Gordon, kierownik innowacyjnych studiów podyplomowych "Akademia Menedżera" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, przeprowadził otwarte warsztaty "Menedżer emocji - inteligencja emocjonalna w biznesie", które zebrały wielu słuchaczy.

Dziękujemy Uczestniczkom i Uczestnikom za tak liczne przybycie, zaangażowanie i ciekawe wnioski w trakcie i po warsztatach.

Wszystkich zainteresowanych, którzy po warsztatach mieli okazję poczuć niedosyt i chęć bycia w awangardzie 5% Polaków, którzy dbają o swój rozwój po zakończeniu regularnej edukacji – zapraszamy do "Akademii Menedżera" innowacyjnych studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach dedykowanych dla menedżerów i przyszłych adeptów sztuki skutecznego zarządzania ludźmi.

Co je wyróżnia?

• warsztatowa forma prowadzenia zajęć,
  • oparcie programu na rozwoju inteligencji emocjonalnej oraz kluczowych kompetencji szefa,
  • wybitna kadra praktyków i doświadczonych wykładowców UE,
  • test, raporty i feedback kompetencji menedżerskich Master Person Analysis (1 207 zł) w cenie studiów,
  • certyfikat Practitioner Business Coach (2 567 zł) w cenie studiów.

Zapraszamy do rejestracji, ostatnie wolne miejsca czekają!

Galeria zdjęć z wydarzenia