Menedżer emocji - inteligencja emocjonalna w biznesie

Już 25 września br. zapraszamy na fascynującą prelekcję i warsztaty, które poprowadzi Tomasz Gordon - certyfikowany trener biznesu. Opowie m.in. o potędze samoświadomości oraz o wpływie inteligencji emocjonalnej na komunikację.


EQ > IQ = $$$ 

  • Dlaczego osoby z wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej zarządzają firmami, prowadzą z sukcesem własne biznesy lub awansują w korporacjach, a pozostałe często znajdują się w ogonie satysfakcji z życia? 
  • Dlaczego samoświadomy menedżer osiąga lepsze wyniki w pracy i jest szczęśliwszy na niwie prywatnej?  
  • Jak rozwijać u siebie i swoich pracowników inteligencję emocjonalną?

Zapraszamy na fascynującą prelekcję i warsztaty, które poprowadzi Tomasz Gordon. Opowie o potędze samoświadomości, wpływie inteligencji emocjonalnej na komunikację oraz, w trakcie ćwiczeń, pomoże Uczestniczkom pogłębić wgląd, uważność, zarządzanie emocjami oraz zbudować stabilną samoocenę, co może wydatnie wpłynąć na sukcesy zawodowe i spełnienie prywatne.

data: 25 września 2019 r. (środa)
godzina: 17:00-18:30   
miejsce: budynek CNTI, Aula

Tomasz Gordon – certyfikowany trener biznesu, ekspert Master Person Analysis, executive coach, wykładowca akademicki. Kierownik innowacyjnych studiów podyplomowych "Akademia Menedżera" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od ponad 17 lat wspiera menedżerów oraz działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Prowadził szkolenia m.in. dla Samsung Electronics Polska, Huawei Polska, PZU oraz Banku Zachodniego WBK. Jego wypowiedzi eksperckie zacytowano lub artykuły opublikowano w magazynach: "Sukces", 'Szef Sprzedaży" i "As Sprzedaży". Wystąpił m.in. na kongresach: "Forum Szefów Sprzedaży", "Mistrzostwo w sprzedaży" oraz współprowadził szkolenia certyfikujące dla profesjonalnych mówców i trenerów biznesu w Brian Tracy Polska. 

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/WVrfArWy54S72MxN8

Wydarzenie na Facebooku