Nabór wniosków do XXXVI edycji Śląskiego Funduszu Stypendialnego im. Adama Graczyńskiego

Od 5 listopada do 15 grudnia trwa nabór wniosków do XXXVI edycji Śląskiego Funduszu Stypendialnego. Do składania wniosków zapraszamy wszystkich studentów, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Zgodnie z regulaminem ŚFS o pomoc ze środków Fundacji mogą ubiegać się studenci studiów wyższych, którzy:

• osiągnęli w poprzednim semestrze średnią ocen minimum 4,5;
  • udokumentują szczególnie trudną sytuację ekonomiczną (dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć 870 zł brutto);
  • są zameldowani w województwie śląskim;
  • nie ukończyli 24 roku życia.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają już zakończoną letnią sesję egzaminacyjną i spełniają wymogi określone w regulaminie ŚFS.

Nabór trwa od 5 listopada do 15 grudnia 2018 roku.

Wniosek należy pobrać ze strony internetowej Funduszu i dostarczyć go osobiście lub wysłać pocztą na adres korespondencyjny (ul. Cicha 20, 40-116 Katowice) wraz z niezbędnymi załącznikami.

Zapraszamy do wzięcia udziału!