Nasi studenci na Winter Markstrat w Bukareszcie

Między 11 a 17 lutego nasi studenci kierunku International Business uczestniczyli w międzynarodowej grze biznesowej Markstrat w Bukareszcie, skąd wrócili ze złotym, srebrnym i brązowym medalem!

W dniach od 11-17 lutego br. studenci kierunku International Business na Wydziale Zarządzania, pod opieką prof. Justyny Matysiewicz, wraz z przedstawicielami z uczelni z Francji (IUT de Quimper), Niemiec (University of Kassel), Finlandii (Seinäjoki University of Applied Science), Belgii (Howest), Wielkiej Brytanii (Edge Hill, UWS), Hiszpani (Universidad Cardenal Herrera CEU), Rumunii (University of Bucharest) oraz Węgier (Budapest Business School), brali udział w międzynarodowej grze biznesowej Markstrat. Z Bukaresztu wrócili ze złotym, srebrnym i brązowym medalem.

Nagrodzeni studenci:

• Mateusz Lehnort – Złoty medal