Nasi studenci w finale międzynarodowego konkursu

Klaudia Hoffmann oraz Damian Gwiazda, studenci kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania, po dwóch etapach kwalifikacji awansowali do fazy finałowej międzynarodowego konkursu "Faster Mind Challenge", organizowanego przez francuskie przedsiębiorstwo FM Logistic przy wsparciu platformy internetowej Agorize.

Do konkursu przystąpiło 259 zespołów z ponad 100 renomowanych uniwersytetów, politechnik, uczelni ekonomicznych, szkół biznesu oraz innych instytucji - głównie francuskich, rosyjskich, polskich oraz hiszpańskich. Do dwuetapowego finału, który rozpocznie się w dniu 6 czerwca, jury zakwalifikowało 16 najlepszych zespołów. Tematyka konkursu obejmuje wieloaspektowe doskonalenie funkcjonowania przedsiębiorstw branży KEP (usługi kurierskie, ekspresowe i paczkowe), a rozwiązanie naszych studentów dotyczy problematyki tzw. "ostatniej mili".

Więcej informacji o konkursie

Życzymy powodzenia!