Nie bądź SNOBEM – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu na UE w Katowicach

Co to jest CSR (ang. Corporate Social Responsibility), jak wygląda w praktyce? Na te i wiele innych pytań możesz uzyskać odpowiedź już wkrótce uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

22 kwietnia br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędą się szkolenia i prelekcje z zakresu CSR - społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tematem szkoleń będą "CSR - płaszczyzny działań. Case Study" prowadzone przez Katarzynę Turoń, ambasadorkę Ligi Odpowiedzialnego Biznesu oraz "Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR), moda czy konieczność?" przeprowadzone przez firmę Provident.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów UE, UŚ oraz Politechniki Śląskiej. Ponadto kolejny numer magazynu studenckiego Nowy Gwóźdź Programu w całości poświęcony będzie tematyce związanej z CSR.

Dowiedz się więcej o CSR. Odwiedź nasze wydarzenie na Facebook’u.