Nowoczesne Metody Zarządzania Finansami

Jeżeli jesteś autorem referatu poruszającego tematykę wykorzystania nowoczesnych metod zarządzania finansami, koniecznie weź udział w darmowej Konferencji Naukowej.

Koło Naukowe Modelowania Finansowego "Quantum”, zaprasza wszystkich studentów naszej Uczelni na Edycję 2019 Konferencji Naukowej, która odbędzie się 29 października 2019 r.

Wszystkie wybrane referaty przez Komitet Naukowy Konferencji, zostaną zaprezentowane i zgłoszone do monografii pokonferencyjnej.

Harmonogram:

• 31 maja 2019 r. – zgłoszenie udziału oraz tematu referatu,
  • 30 czerwca 2019 r. – wybór przewidywanych do prezentacji i ustalenie programu Konferencji przez Komitet Naukowy,
  • 30 września 2019 r. – nadesłanie pełnego tekstu referatu zgodnie z wymogami redakcyjnymi na adres knquantum@uekat.pl,
  • 15 października 2019 r. – wybór artykułów, które zostaną przekazane do recenzji w celu opublikowania w monografii pokonferencyjnej.

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz.

Więcej szczegółowych informacji oraz regulamin znajduje się na Facebooku.