Osiągaj swoje cele dzięki budowaniu marki osobistej

29 października br., w sali CNTI, SKN International Challange zorganizowało warsztat dla studentów pt. "Osiągaj swoje cele dzięki budowaniu marki osobistej"!

Warsztat poprowadził Bartłomiej Kaczmarek, współzałożyciel portalu AtrakcjeDziecięce, platformy marketingowej Bsmarti oraz agencji SebartFOTO.

Uczestnicy warsztatu mogli poznać elementy istotne w procesie tworzenia swojej marki osobistej i skonsultować się w ważnych dla siebie w tym zakresie kwestiach. Udział w warsztacie został potwierdzony certyfikatem.

Jednocześnie informujemy, że trwa nabór nowych członków do SKN International Challenge, który trwa do 7 listopada i zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów - więcej informacji znajduje się na Facebooku.