Płatne staże dla studentów I roku studiów II stopnia

Trwa kolejny nabór na płatne staże dla studentów! Stażyście przysługuje stypendium w wysokości maksymalnej 2.220,00 zł brutto. Liczba miejsc ograniczona!


yop

Jeśli studiujesz na I roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku: Ekonomia, Logistyka (Wydział Zarządzania oraz Ekonomii), Analityka gospodarcza, Finanse i Rachunkowość, zapraszamy Cię w ramach projektu Power-Kompetencje do udziału w płatnym stażu.

Staż trwa 120 godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), a stażyście przysługuje stypendium w wysokości maksymalnej 2.220,00 zł brutto wraz z obciążeniami cywilnoprawnymi. 

Nas studenci po płatnych stażach z projektu "POWER-kompetencje" tak opisują swoje doświadczenia:  "Bardzo się cieszę, że uczelnia dała taką możliwość skorzystania z programu stażowego. Dzięki niemu nabyłam bezcenne doświadczenie, moje CV jest bogatsze, a na koncie bankowym są nowe środki. Wszystkim serdecznie polecam i sama najchętniej bym skorzystała z tego programu jeszcze raz o ile byłaby taka możliwość." Studenci również otrzymują propozycje zatrudnienia po zakończeniu stażu

Zapisy na staż potrwają do 7 czerwca. 

Termin składania dokumentów mija 12 czerwca. 

Wszelkie informacje znajdziesz:

  • na stronie 
  • w siedzibie Biura Współpracy z Gospodarką i Absolwentami
    Budynek Rektoratu, pok. 1/15 - 1/18 (+48 32257-7357, +48 32257-7067).