Premiera studencka spektaklu w Teatrze Rozrywki

Teatr Rozrywki w Chorzowie zaprasza 20 kwietnia o godz. 19:30 na premierę studencką spektaklu "Żywoty świętych osiedlowych" w reżyserii Karoliny Kirsz. Dla wszystkich studentów UE Katowice przewidziane są atrakcyjne zniżki.

"Żywoty świętych osiedlowych" to spektakl pełen absurdalnego humoru na podstawie słynnej książki Lidii Amejko, o tym samym tytule. Przed spektaklem zapraszamy również na wernisaż wystawy kostiumów i projektów scenograficznych Elżbiety Terlikowskiej, a po spektaklu na wyjątkowe spotkanie z reżyserką i aktorami.

Bilety dla posiadaczy ważnych legitymacji uczniowskich i studenckich w cenie 20 zł.

Szczegółowe informacje na temat spektaklu są dostępne na naszej stronie internetowej.
Sprawdźcie również fragment próby do spektaklu → klik