Projekt EEC – Liderzy przyszłości

Zapraszamy studentów do współpracy w ramach II edycji projektu skierowanego do młodych ludzi, realizowanego podczas VIII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego (18-20 maja 2016 r.).

Projekt EEC – Liderzy przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow) to przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej. Poszukujemy osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji międzynarodowych spotkań, posługują się językami obcymi, interesują się tematyką międzynarodową oraz pragną rozwijać się zawodowo.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:

• zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
  • przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i Świata,
  • nawiązanie ciekawych kontaktów.

Organizator zapewnia opiekę doświadczonych pracowników.

Zakres obowiązków:

• pomoc przy organizacji Kongresu,
  • czuwanie nad przebiegiem spotkań w obiektach konferencyjnych,
  • opieka nad gośćmi Kongresu oraz zagranicznymi delegacjami,
  • praca w grupach zadaniowych,
  • realizacja zadań powierzonych przez organizatorów.

Wymagania:

• odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie,
  • zdolności organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza. Na aplikacje czekamy do 21 kwietnia 2016 r. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie: www.eecpoland.eu/2016/pl/liderzy-przyszlosci/25/ (EEC – Liderzy przyszłości).

Współorganizatorem projektu EEC Liderzy Przyszłości jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.