Rekrutacja na zagraniczne programy stypendialne

Do 6 października przyjmowane są zgłoszenia na zagraniczne programy stypendialne Erasmus+ i CEEPUS. Wszystkich studentów zapraszamy serdecznie do aplikowania.

Zachęcamy studentów do aplikowania o atrakcyjne stypendia na wyjazdy do Sankt Petersburga w Rosji w ramach programu Erasmus+ oraz zagraniczne wyjazdy stypendialne w ramach programu CEEPUS.

Nabór dotyczy wyjazdów w semestrze wiosennym 2017/2018. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 6 października.

Szczegóły dotyczące programów:

znajdują się na stronie Biura Współpracy Międzynarodowej.

Do 6 października trwa również nabór na wyjazdy na studia poza Europę w ramach umów bilateralnych (bez stypendium) w semestrze wiosennym 2018. Szczegółowe informacje oraz lista uczelni partnerskich znajdują się na stronie Biura Współpracy Międzynarodowej.