Reprezentacja UE Katowice Mistrzami Polski Negocjacji

Troje studentów reprezentujących Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zwyciężyło w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym, uzyskując tytuł Studenckiego Mistrza Polski Negocjacji 2018. Zwycięstwo dało im awans do międzynarodowych zawodów "Warsaw Negotiation Round"!

Studenci naszej uczelni – Karolina Bandura i Damian Podgórski wraz z kolegą z Politechniki Śląskiej Adrianem Krukiem podjęli wyzwanie negocjacyjne, które zaproponowało Koło Naukowe "Human Resources Development", działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz Koło Naukowe "Negocjator" ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Bez większego problemu udało im się przejść lokalne eliminacje, awansując do ogólnopolskiego finału w Warszawie. Tam zmierzyli się z 15 innymi zespołami z 7 miast Polski. Mieli okazję przetestować swoje umiejętności w trakcie dwustronnych, czterostronnych oraz indywidualnych negocjacji, a także sprawdzili się podczas rundy w języku angielskim. Podczas ogłoszenia wyników okazało się, że drużyna z Katowic uzyskała najwięcej punktów zarówno pod względem osiągniętych celów, jak i stylu negocjacyjnego.

Zwycięstwo to dało im awans do międzynarodowych zawodów "Warsaw Negotiation Round", organizowanych również przez Koło Naukowe "Negocjator" z SGH w Warszawie. Tam nasi studenci będą reprezentować nie tylko Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na tle innych uczelni z całego świata, ale i Polskę pośród pozostałych krajów.

Trzymamy kciuki za naszą reprezentację w międzynarodowych zawodach!