Seminarium nt. promocji w mediach społecznościowych

Jak skutecznie promować włoskie wino w mediach społecznościowych? Na to pytanie odpowiedział nam profesor Antonio Galati z Uniwersytetu w Palermo, podczas seminarium dotyczącego wykorzystania mediów społecznościowych, jako narzędzia promocji na przykładzie branży winiarskiej.

15 marca br. odbyło się seminarium pt. "Social media as a strategic marketing tool to improve the business performance: empirical evidences in the wine industry". Spotkanie w języku angielskim poprowadził profesor Antonio Galati z Uniwersytetu w Palermo.

Uczestnicy seminarium otrzymają certyfikaty. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. Sławomira Smyczka oraz Koło Naukowe Awarenet Club.