Spotkania adaptacyjne dla studentów I roku [relacje]

Pod koniec września na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się spotkania adaptacyjne dla nowo-przyjętych studentów I roku studiów stacjonarnych.

Uroczystości na poszczególnych wydziałach obejmowały m.in. powitanie studentów przez dziekana wydziału, wystąpienie JM Rektora dr hab. Roberta Tomanka, prof. UE oraz Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomira Smyczka, omówienie Regulaminu Studiów, wystąpienie zaproszonych gości, a także immatrykulację i złożenie ślubowania.

W harmonogramie uroczystości przewidziano również spotkania organizacyjno-formalne, na których nowo przyjęci studenci mogli dokonać wpisu na pierwszy rok studiów oraz odebrać legitymację studencką.

Relacje z dni adaptacyjnych oraz terminy spotkań adaptacyjnych dla studentów pozostałych trybów i stopni zostaną na stronach poszczególnych wydziałów: