Spotkania doradcze nt. kształtowania wizerunku osobistego

Trwają zapisy na spotkanie doradcze "Kształtowanie wizerunku osobistego na rynku pracy – w tym: CV i list motywacyjny", które odbędzie się 10 stycznia 2018 r., w godzinach 12:00-15:00.

O sukcesie na rynku pracy decydują nie tylko posiadane kompetencje, ale również pomysł na ich wykorzystanie w życiu zawodowym i umiejętne ich "sprzedanie" potencjalnemu pracodawcy.

"Kształtowanie wizerunku osobistego na rynku pracy – w tym: CV i list motywacyjny" to temat drugiego spotkania organizowanego w ramach "Cyklu spotkań edukacyjno-doradczych" przez Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami, które odbędzie się 10 stycznia 2018 r. Wydarzenie będzie trwało od godz. 12:00 do 15:00.

Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia z zakresu budowania własnej marki, która umożliwia wyróżnienie się wśród kandydatów o często podobnych kwalifikacjach oraz praktycznych wskazówek z zakresu autopromocji na rynku pracy, w tym konstruowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych.

Program spotkania:

• budowanie własnej marki / wiarygodności – praktyczne narzędzia,
  • CV, list motywacyjny i portale społecznościowe czyli jak zbudować efektywny przekaz,
  • jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Spotkanie poprowadzi Monika Kućmierczyk.

Miejsce spotkania: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, sala 263 (II piętro), bud. N, wejście C od ul. Koszarowej 6.

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenia. Liczba miejsc ograniczona (obowiązują zapisy).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.