Spotkanie inauguracyjne SKN "Finanse Menedżerskie"

Studenckie Koło Naukowe "Finanse Menedżerskie" działające przy Katedrze Finansów Publicznych na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń zaprasza na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 25 października 2018 r. o godz. 15:20.

Program spotkania:

• zapoznanie kandydatów z misją i statutem Koła na najbliższy rok akademicki,
  • wybór Zarządu Koła,
  • przyjęcie deklaracji członkowskich,
  • omówienie planu działalności na rok akademicki 2018/19.

Miejsce spotkania:

• sala 210E

Jeśli interesujesz się finansami współczesnego przedsiębiorstwa, pozyskiwaniem źródeł finansowania przez rynek finansowy, zarządzaniem ryzykiem, kształtowaniem wartości przedsiębiorstwa czy zarządzaniem podatkami, dołącz do nas na pierwszym spotkaniu w roku akademickim 2018/19. Działając w naszym Kole możesz poszerzyć swoje kompetencje i kwalifikacje związane z realizacją projektów naukowo-dydaktycznych, takich jak organizacja konferencji, warsztatów i spotkań z praktykami.

Najważniejszym wydarzeniem w działalności Koła jest organizacja corocznego cyklu spotkań z praktykami i przedstawicieli korporacji i instytucji finansowych pod tytułem "Akademia Rynku Kapitałowego".

Więcej informacji o działalności koła: finansemenedzerskie.ue.katowice.pl