Spotkanie nt. komunikacji interpersonalnej

Jak komunikować się bez barier i radzić sobie z trudnymi rozmówcami? Na te pytania odpowiedzieli sobie studenci i absolwenci na kolejnym wydarzeniu z cyklu spotkań edukacyjno-doradczych. Poruszone zostały zagadnienia z zakresu komunikacji interpersonalnej, trudnych rozmówców i barier komunikacyjnych.

Cykl spotkań edukacyjno-doradczych to nowy projekt Biura Współpracy z Gospodarką i Absolwentami, którego celem jest przygotowanie studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach do funkcjonowania na rynku pracy. 11 kwietnia 2018 r. w budynku N odbyło się 3 spotkanie z cyklu. Tym razem tematem spotkania była "Komunikacja bez barier, w tym radzenie sobie z trudnymi rozmówcami".

Program spotkania:

• podstawowe bariery komunikacji interpersonalnej,
  • charakterystyka zachowań trudnych rozmówców,
  • doskonalenie umiejętności komunikowania się z trudnymi rozmówcami.

Spotkanie poprowadziła Monika Kućmierczyk - Starszy specjalista ds. komunikacji i doradztwa. Uczestnicy projektu otrzymali zaświadczenia.