Spotkanie otwarte KN "Ekonomia Sportu"

Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" działające przy Katedrze Ekonomii zaprasza na otwarte spotkanie z Panem Tomaszem Mikołajko – Prezesem TS Podbeskidzie Bielsko Biała i Panem Andrzejem Rybarskim – Dyrektorem Sportowym TS Podbeskidzie Bielsko Biała.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego o godz. 17:00 w sali 332A. Dyskusja z zaproszonymi Gośćmi będzie dotyczyć m.in. praktycznych aspektów funkcjonowania podmiotów sportowych  na współczesnym rynku. W ramach spotkania odbędzie się prezentacja dotycząca działalności TS Podbeskidzie, a także otwarta dyskusja ze Studentami.

Koło Naukowe Ekonomia Sportu prowadzi działalność od października 2017 roku i jest otwartą inicjatywą naukową skupiającą Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Opiekunem Koła Naukowego jest dr Artur Grabowski z Katedry Ekonomii.