Spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych

We wtorek 6 grudnia br. odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych studiów długoterminowych, czyli studiujących u nas w ramach studiów I i II stopnia.

Podczas wydarzenia studenci podzielili się wrażeniami i spostrzeżeniami na temat pobytu w Katowicach oraz studiów w naszej Uczelni. Mieli okazję spróbować tradycyjnych polskich świątecznych potraw m.in. barszczu z uszkami oraz pierogów z kapustą i grzybami.

Niespodzianką była okazja porozmawiania oraz zrobienia sobie "sefie" z Mikołajem, który rozdał prezenty (przygotowane wcześniej przez studentów w ramach loterii) oraz z naszym Prorektorem ds. Edukacji i Internacjonalizacji - prof. Sławomirem Smyczkiem.

Pozytywne emocje studenci opisywali na żywo umieszczając zdjęcia w Vkontakte (odpowiedniku Facebook’a w Europie Wschodniej) oraz Instagramie. Wspaniałą atmosferę i wspomnienia ze spotkania zabiorą ze sobą do swoich krajów, gdzie już wkrótce udadzą się na przerwę świąteczną.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Biuro Komunikacji Marketingowej.