Strefa gier planszowych "Zgrajmy się!"

W tym tygodniu kampus UE Katowice został opanowany przez gry planszowe! W dniach 10-13 kwietnia, czekają na Was warsztaty, wypożyczalnia gier i akcja charytatywna. Wydarzenie organizowane jest przez Organizację Studencką PANEUROPA.

Wydarzenie skierowane jest zarówno dla profesjonalnych graczy, jaki i amatorów gier planszowych. Przed każdym turniejem tłumaczone są zasady gry, więc zapraszamy także osoby, które nigdy wcześniej nie grały w daną grę. Warto spróbować swoich sił i zawalczyć o atrakcyjne nagrody!

Wypożyczalnia gier planszowych znajduje się w Strefie Studenta na 4 piętrze CNTI. Po okazaniu legitymacji studenckiej można za darmo zagrać w wybrane tytuły.

Przez cały dzień można również wziąć udział w akcji charytatywnej. Wystarczy przynieść swoją używaną, ale kompletna oraz zadbaną grę planszową i przekazać ją na Dom Dziecka "Stanica" w Katowicach.

Akcję charytatywną można wspomóc również poprzez bezpośrednią wpłatę na konto bankowe domu dziecka:

• Tytuł: "Zgrajmy się – zakup gier dla dzieci"
  • Numer konta: 64 1020 2313 0000 3002 0515 6908

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku