Studenci dziennikarstwa zapraszają do współpracy

Koło Naukowe "Cymelium", które zostało założone przez studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, opublikowało pierwszy numer e-zinu "Ponadto". Oprócz opowiadań i wierszy w zinie znajdują się m.in. recenzje, felietony i fotografie.

Cały projekt został samodzielnie zrealizowany przez studentów. Autorami tekstów zamieszczonych w pierwszym numerze są: Sabina Czypionka, Przemysław Gabrych, Magdalena Gawryjołek (odpowiedzialna także za opracowanie graficzne i skład), Magdalena Hoła, Adrianna Kochańska, Joanna Krupa, Norbert Łuczkowski, Krzysztof Mosz, Aleksandra Popiel, Żaneta Smagała, Aleksandra Szlęzak, Ewelina Szrek, Katarzyna Taras i Karolina Zima. W zinie zostały opublikowane fotografie dwóch studentek: Anety Ślęczek (w tym projekt okładki) i Zuzanny Cieniawskiej.

W związku z przygotowaniami do kolejnego numeru pisma, redaktorzy "Ponadto" zapraszają wszystkich zainteresowanych do przesyłania prac (artykułów, scenariuszy filmowych, opowiadań, wierszy, zdjęć, grafik itd.) oraz do współpracy w Kole Naukowym "Cymelium", które działa przy Katedrze Projektowania i Analizy Komunikacji.

Kontakt z członkami Koła i redakcją → kncymelium@gmail.com

E-zin "Ponadto" nr 1/2018 → pobierz