Studenckie Forum Business Centre Club - rekrutacja

Trwa rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club, jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy od 1 do 18 października br. Organizacja tworzona jest przez studentów katowickich uczelni wyższych, niezależnie od roku studiów czy ich kierunku. Tworzy ciekawe i niesamowite projekty, które pomagają uczestnikom zdobyć unikatowe doświadczenie. Zapraszamy!

Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz podjąć nowe wyzwania? W takim razie Studenckie Forum Business Centre Club jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto dołączyć:

• Nauczysz się organizować Eventy,
  • dowiesz się, jak współpracować z przedsiębiorcami,
  • możliwość zarządzania projektami,
  • przyjaźnie na długie lata z ludźmi z całej Polski,
  • umiejętności pracy z zespołem.

Możesz wybrać jedną z wielu ścieżek rozwoju. Organizacja kilka pionów, które zajmują się obszarami związanymi z HR, FR, Marketingiem czy PR.

Przykładowe projekty i wydarzenia organizacji:

• Festiwal BOSS,
  • Przedsiębiorcza Kobieta,
  • Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości,
  • Business Workout.

Region katowicki Studenckiego Forum Business Centre Club zaprasza do aplikacji przez formularz.

Wszystkie pytania można kierować za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@sfbcc.org.pl